sklep Bella boutique w Opolu

sklep Bella boutique Izabela Jakimowicz – przedstawiam się

” Ja to Bella boutique – Bella boutique to ja ”

Zaglądasz tu czasem, lub jesteś pierwszy raz, może masz w szafie ubrania kupione u mnie lub jesteś moją stałą klientką?

Zapewne zastanawiasz się kim jestem? Czas się przedstawić:

Nazywam się Iza Jakimowicz, od lat prowadzę mój sklep. Do niedawna była to Gracja, teraz Bella boutique – ale o historii sklepu możesz poczytać tu O NAS , a miało być o mnie…

Uwielbiam swoją pracę, dlatego mój sklep jest jedną z najważniejszych moich pasji, a mam ich kilka:

Drugą ogromną pasją są psy. Uwielbiam rasę Shih Tzu, głównie za to że kochają bezgranicznie, są bardzo pogodne i zawsze szczęśliwe. Wszystkie moje psy kochałam, a obecnie mam 2 sunie Abigail i Victorię,które kocham,kocham…

Następną moją życiową pasją jest „szydełko”(wiem,wiem niemodne,dla babci itp.itd) Słyszę te stereotypy nie raz, a prawda jest taka, że będąc nastolatką zakochałam się w robieniu na szydełku i tak mi zostało do dziś. Gdyby kogoś zainteresował ten temat to zapraszam na mojego prywatnego bloga o szydełkowaniu, gdzie można pooglądać moje prace BELLA BLOG OSOBISTY.

Poza tym jak wszyscy lubię muzykę,film itp. Nordic walking pozwala mi się odprężyć, a mój wiecznie zarośnięty ogród zmęczyć (o ile mam czas, bo pracuję na okrągło).

Taką mniej więcej osobą jestem, zwyczajna pracująca wychowująca syna kobieta. Więc jak zobaczysz logo Bella boutique będziesz miał/miała wyobrażenie kto stoi po drugiej stronie lady.

Zapraszam do mojego sklepu i  do osobistego kontaktu. Pozdrawiam

Dodaj komentarz